влевовправо

Кулер до процесора Vinga Q8
- Готово до відправки
- Код: U1051368
312,80 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до процесора Vinga Q8
Характеристики:
- Виробник: Vinga
- Модель: Q8
- Артикул: Q8
- Для процесорів: INTEL; AMD
- Сокет: AM3; AM4; AM5; 775; 1150; 1151; 1152; 1155; 1156; 1200; 1700; 1851
- Тип системи охолодження: активна (кулер)
- Матеріал радіатора: алюміній
- Кількість вентиляторів: 1
- Діаметр вентиляторів: 92 мм
- Максимальна частота обертів: 2000 об/хв
- Тип підшипників: гідравлічний
- Управління швидкістю обертання: так
- Повітряний потік: 35 CFM
- Рівень шуму: 25 dB
- Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 30000 год
- Роз'єми живлення: 3-pin
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Струм споживання вентиляторами: 0.25 А
- Енергоспоживання вентиляторів: 3 Вт
- Підсвічування: FRGB
- Розміри вентиляторів: 92 x 92 x 25 мм
- Розмір (загальний): 110 x 43 x 127 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: > > > > > > >
Стан: Нове
;
;
*Будь ласка, перевірте сумісність з вашою моделлю процесора перед покупкою.
(Збірка) Загальна висота, мм: 128, Склад: Київ
Кулер до процесора Vinga Q8 - ідеальне рішення для ефективного охолодження вашого процесора з можливостями управління швидкістю обертання і покращеною системою підшипників. Гарантовано забезпечить надійний захист вашого обладнання від перегріву та забезпечить оптимальну роботу.
Купити кулер до процесора Vinga Q8 просто зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 128 |
| Артикул | Q8 |
| Повітряний потік | 35 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.04 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Мoдель | Q8 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | FRGB |
| Розмір (загальний) | 110 x 43 x 127 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM3; AM4; AM5; 775; 1150; 1151; 1152; 1155; 1156; 1200; 1700; 1851 |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 час |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.25 А |
| Поліпшення втулочної системи | Hydro Dynamic Bearing |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 25 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
- Ціна: 312,80 ₴


