
Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 WHITE BULK
- Готово до відправки
- Код: U1134577
216,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Infinity 8
Up to 20 different RGB lightings to provide dreamy colorful effects.
Up to 4 modern color choices, match the color of your case.
High-quality Rifle bearing serves up to 30,000 hours of usage.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INF8 WHITE BULK |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 0.85 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Додатково | антивібраційні кріплення; підтримка PWM; компактний корпус; довговічний підшипник |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Мoдель | INF8 WHITE BULK |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 100 000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 31 дБ |
- Ціна: 216,20 ₴
