влевовправо

Кулер до корпусу DARKFLASH INF24 3IN1(PWM) WHITE
- Немає в наявності
- Код: U1134578
1 085,60 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу DARKFLASH INF24 3IN1(PWM) WHITE
Характеристики кулера DARKFLASH INF24 3IN1(PWM) WHITE:
Стан:
Нове
Виробник:
DARKFLASH
Модель:
INF24 3IN1(PWM) WHITE
Артикул:
INF24 3IN1(PWM) WHITE
Кількість вентиляторів:
1
Діаметр вентиляторів:
120 мм
Тип підшипника:
підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Тип роз'єму підключення:
4-pin
Рівень шуму:
30 дБ
Напруга живлення вентиляторів:
12 В
Розмір:
120 х 120 х 25 мм
Країна виробництва:
Китай
Гарантія, міс:
12
Підсвічування:
ARGB
Управління швидкістю обертання:
за рахунок PWM
Колір:
білий
Склад:
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INF24 3IN1(PWM) WHITE |
| Повітряний потік | 65 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 0.85 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Додатково | антивібраційні кріплення; підтримка PWM; компактний корпус; довговічний підшипник |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Мoдель | INF24 3IN1(PWM) WHITE |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 100 000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 30 дБ |
- Ціна: 1 085,60 ₴


