
Кулер до корпусу DARKFLASH CF11 PRO
- Готово до відправки
- Код: U1134579
1 076,40 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу DARKFLASH CF11 PRO
Опис товару
Кулер до корпусу DARKFLASH CF11 PRO - це новий високоякісний продукт від виробника DARKFLASH з Китаю. Цей кулер підходить для моделі CF11 PRO і має артикул CF11 PRO.
Характеристики
- Модель: CF11 PRO
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Склад: Київ
Виробник: DARKFLASH
Сумісність з моделями
Кулер підходить для моделі CF11 PRO від DARKFLASH.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 456 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CF11 PRO |
| Повітряний потік | 30 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Додатково | антивібраційні кріплення; підтримка PWM; компактний корпус; довговічний підшипник |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1100RPM |
| Мoдель | CF11 PRO |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 100 000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 23.5 дБ |
- Ціна: 1 076,40 ₴
