
Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 PRO 3IN1 WHITE
- Готово до відправки
- Код: U1134582
1 085,60 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 PRO 3IN1 WHITE
Опис товару Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 PRO 3IN1 WHITE
Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 PRO 3IN1 WHITE - це новий продукт від виробника DARKFLASH з моделлю INF8 PRO 3IN1 WHITE. Цей кулер має білий колір і складений з трьох вентиляторів, які забезпечать ефективне охолодження вашого комп'ютера.
Характеристики:
- Модель: INF8 PRO 3IN1 WHITE
- Артикул: INF8 PRO 3IN1 WHITE
- Кількість вентиляторів: 3
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Колір: білий
- Склад: Київ
Виробник: DARKFLASH
Кулер до корпусу DARKFLASH INF8 PRO 3IN1 WHITE підходить для різних моделей корпусів і забезпечить надійне охолодження вашого обладнання. Придбайте його прямо зараз і насолоджуйтеся оптимальною температурою у вашому комп'ютері!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INF8 PRO 3IN1 WHITE |
| Повітряний потік | 62 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 0.85 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Додатково | антивібраційні кріплення; підтримка PWM; компактний корпус; довговічний підшипник |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Мoдель | INF8 PRO 3IN1 WHITE |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Підсвітка | ARGB |
| Споживана потужність | 1.8 Вт |
| Споживаний струм | 0.15 А |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 100 000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 31 дБ |
- Ціна: 1 085,60 ₴
