
Кулер до корпусу Gelid Solutions Silent 8 PWM (FN-PX08-21)
- Готово до відправки
- Код: U0837804
307,05 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
- Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ)
- Безшумна робота завдяки прогумованим кріпленням вентилятора
- Оптимізовані крильчатки вентилятора
- Високий потік повітря і високий статичний тиск
- Тривалий термін служби (50'000 годин напрацювання на відмову при 40°C)
Вентилятор GELID Silent 8 PWM Black розроблено для просунутих користувачів, котрий забезпечує додатковий потік повітря завдяки використанню широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) для автоматичного регулювання швидкості обертання вентилятора залежно від навантаження на центральний процесор. Вентилятор може працювати на низьких обертах і, таким чином, працювати безшумно. Інтелектуальна мікросхема була інтегрована в друковану плату вентилятора, щоб використовувати програмне забезпечення BIOS вашої материнської плати. Ця технологія є ефективнішою та зручнішою, ніж використання зовнішнього контролера вентилятора для регулювання напруги.
Кожна крильчатка вентилятора була індивідуально збалансована за допомогою новітніх технологій, щоб гарантувати стабільну, безперебійну роботу. Кріплення вентиляторів для підвищення рівня безшумності виготовлені з високоякісної, термостійкої, довговічної гуми, що запобігає поширенню вібрацій від двигуна вентилятора на корпус вашого ПК.
Як працює (ШІМ) ?
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) забезпечує цифровий сигнал. Використання цифрового (ШІМ) сигналу має ряд переваг порівняно з аналоговим контролером:
- ШІМ контроль розраховує відповідну продуктивність охолодження відповідно до температури процесора та системи;
- ШІМ контроль вашої материнської плати завжди налаштований на правильне охолодження;
- ШІМ-контроль працює без виділення тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GELID Solutions |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FN-PX08-21 |
| Вага | 68 г |
| Повітряний потік | 27 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Мoдель | Silent 8 PWM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Споживаний струм | 0.18 А |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 21.5 дБ |
- Ціна: 307,05 ₴

