
Підставка до ноутбука VENTION Laptop X-type Stand White ABS 83-170мм (KDNW0)
- Готово до відправки
- Код: U1014654
361,10 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Підставка Vention Laptop X-type Stand ABS сумісна з планшетами та ноутбуками з діагоналлю до 17.3 дюймів.
Виготовлена з ABS розтяжна конструкція X-типу забезпечує надійну підтримку для вашого гаджета та ефективне розсіювання тепла. Дев’ять рівнів регулювання висоти (83 мм до 170 мм) дозволяють легко адаптуватись до різних умов.
Конструкція, яка складається, та низька вага — лише 145 грами, роблять підставку зручною для зберігання та транспортування.
Підставка Vention Laptop X-type Stand ABS оснащена опорами для ноутбука, які допоможуть надійно його зафіксувати.
Силіконові накладки запобігатимуть ковзанню ноутбука та його пошкодженню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.145 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KDNW0 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Метод охолодження | без охолодження |
| Мoдель | Laptop X-type Stand White ABS 83-170 мм |
| Розмір | 246 х 172 х 83 мм |
| Склад | Киев |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17.3" |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 361,10 ₴


