влевовправо

Стабілізатор LogicPower LP-1750RD EU, 1000W (22724)
- Немає в наявності
- Код: U1148255
3 371,80 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор LogicPower LP-1750RD EU, 1000W (22724)
Стабілізатор LogicPower LP-1750RD EU, 1000W (22724)
Стан: Нове
Виробник: LogicPower
Модель: LP-1750RD EU, 1000W
Артикул: 22724
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 24
Склад: Київ
Опис товару:
Стабілізатор LogicPower LP-1750RD EU - надійний пристрій для захисту вашої техніки від перепадів напруги. Цей стабілізатор з потужністю 1000W ідеально підходить для використання в домашніх умовах або офісі. Завдяки якості виготовлення та високим технічним характеристикам, ви можете бути впевнені у стабільності живлення вашого обладнання.
Характеристики:
- Напруга: 220V
- Захист від короткого замикання
- Компактний дизайн
- Ефективне регулювання напруги
Потужність: 1000W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22724 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 100V |
| Мoдель | LP-1750RD EU, 1000W |
| Потужність, ВА | 1750 VA |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Відбиття значень вхідної/вихідної напруги | LCD дисплей |
| Розмір, мм | 235 x 170 х 145 мм |
| Рекомендоване застосування | для холодильника; для котла; для побутової техніки; для комп'ютера |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 1 кВт |
| Температура довкілля | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
- Ціна: 3 371,80 ₴


