влевовправо

Сумка для ноутбука RivaCase 15.6" (8033 (Black))
- Готово до відправки
- Код: U0458011
807,30 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця елегантна сумка для ноутбука втілює в собі фірмову ДНК Rivacase- вміння створювати універсальні і стильні продукти. Її витончена і строга колірна гамма підійде як для використання в повсякденному житті, так і формальних подій. Вона ідеальна для всіх людей, для працюючих професіоналів і студентів, завдяки мобільності, довговічності і комфорту, який вона забезпечує.
Особливості- Сумка для ноутбука з діагоналлю дисплея до 15.6 ''
- Сумка виконана з щільного матеріалу для кращого захисту ноутбука від випадкових механічних пошкоджень
- Крім основного відсіку сумка обладнана трьома додатковими кишенями, в яких без проблем розмістяться документи, аксесуари та інші невеликі гаджети
- Подвійна "блискавка" для зручного доступу до ноутбука
- Ручки прибираються під зовнішні відділення з двох сторін, що надає сумці більш компактний вигляд
- Регульований, знімний плечовий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8033 (Black) |
| Вага | 0.5 кг |
| Зовнішні розміри | 400 x 310 x 55 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 15.6" |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 15.6" |
| Склад | Киев |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
- Ціна: 807,30 ₴


