
Сумка для ноутбука RivaCase 16" (8530 (Black))
- Готово до відправки
- Код: U0458018
1 662,90 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця сумка колекції Tiergarten підходить для ноутбуків до 16 дюймів. Тонкі лінії, витонченість і елегантна простота роблять її ідеально підходить для професіоналів і студентів. Внутрішня підкладка сріблястого кольору і темні тканини зовнішньої обробки, виконані в кращих традиціях індустріального дизайну, надають сумці чіткість і лаконічність. Прямокутна симетрія додає відчуття вишуканості і професіоналізму.
Особливості- Повнофункціональна сумка для ноутбуків до 16 ".
- Сумка виконана з щільного синтетичного водовідштовхувального матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи.
- Внутрішня контрастна підкладка сріблястого кольору.
- Два додаткові внутрішні відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні документи і планшет до 10.1 ".
- Дві зовнішні передні кишені на блискавці. Одна для зберігання аксесуарів, флеш-накопичувачів, також є карабін для ключів. Друга обладнана панеллю-органайзером для зберігання візиток, авторучок, смартфона.
- Додаткове відділення на задній панелі для зберігання аксесуарів, документів.
- Подвійна застібка-блискавка для зручного доступу до пристрою.
- Металева, оригінальна фурнітура.
- Ручки для транспортування.
- Регульований знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8530 (Black) |
| Вага | 0.7 кг |
| Зовнішні розміри | 420x295x65 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 16" |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 16" |
| Склад | Киев |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
- Ціна: 1 662,90 ₴
