влевовправо

Кулер до корпусу Gamemax GMX-AF12X
- Готово до відправки
- Код: U0442127
239,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Gamemax GMX-AF12X
Кулер до корпусу Gamemax GMX-AF12X є новим продуктом від виробника Gamemax. Цей модельний ряд представляє собою один вентилятор діаметром 120 мм з типом підшипника - втулка (підшипник ковзання). Швидкість обертання вентилятора може досягати 1100RPM, а рівень шуму становить 23.7 дБ.
Основні характеристики
- Діаметр вентиляторів: 120 мм
- Тип підшипника: втулка (підшипник ковзання)
- Максимальна швидкість обертання: 1100RPM
- Тип роз'єму підключення: 3-pin
- Рівень шуму: 23.7 дБ
- Повітряний потік: 24.8 CFM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 120 х 120 х 25 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Тиск: 1.08 мм H2O
- Середнє напрацювання на відмову (MTBF): 40000 годин
- Підсвічування: різнокольорова
- Колір: чорний
Кількість вентиляторів: 1
Кулер до корпусу Gamemax GMX-AF12X підходить для використання з різними моделями корпусів. Завдяки своїм компактним розмірам і ефективності, він забезпечує достатнє охолодження компонентів вашого комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GMX-AF12X |
| Повітряний потік | 24.8 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.08 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1100RPM |
| Мoдель | GMX-AF12X |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 23.7 дБ |
- Ціна: 239,20 ₴








