
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-140-W White (AS-140-W)
- Готово до відправки
- Код: U0951373
324,30 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-140-W White (AS-140-W)
Кулер до корпусу ID-Cooling Вентилятор ID-Cooling AS-140-W White (AS-140-W) - це новий вентилятор від виробника ID-Cooling. Завдяки своєму білому кольору, він ідеально підходить для стильного оформлення комп'ютера. Вентилятор має діаметр 140 мм і оснащений гідравлічним підшипником, що забезпечує йому довгий термін служби.
Основні характеристики:
- Діаметр вентиляторів: 140 мм
- Тип підшипника: гідравлічний
- Максимальна швидкість обертання: 1800RPM
- Тип роз'єму підключення: 4-pin
- Рівень шуму: 24.9 дБ
- Повітряний потік: 72.2 CFM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 140 х 140 х 25 мм
- Вага: 200 г
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Тиск: 1.65 мм H2O
- Споживаний струм: 0.12 А
- Споживана потужність: 1.44 Вт
- Підсвічування: немає
- Управління швидкістю обертання: за рахунок PWM
- Колір: білий
- Номінальна швидкість обертання: 300RPM
Кількість вентиляторів: 1
Цей кулер до корпусу ідеально підходить для систем охолодження комп'ютера. Він забезпечує ефективне охолодження і низький рівень шуму. Крім того, вентилятор має компактні розміри і легко встановлюється в будь-який корпус. Ви можете придбати цей вентилятор у магазині в Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS-140-W |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Мoдель | Вентилятор ID-Cooling AS-140-W White |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Підсвітка | Немає |
| Споживана потужність | 1.44 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 24.9 дБ |
- Ціна: 324,30 ₴


