Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор VOLTER EtalonS-5
Стабілізатор VOLTER EtalonS-5
Стан: Нове
Виробник: VOLTER
Модель: EtalonS-5
Артикул: EtalonS-5
Країна виробництва: Україна
Гарантія, міс: 120
Склад: Київ
Опис:
Стабілізатор напруги VOLTER EtalonS-5 є надійним пристроєм для захисту вашого обладнання від перепадів напруги. Виготовлений українським виробником VOLTER, модель EtalonS-5 гарантує стабільну роботу електроприладів у будь-яких умовах.
Характеристики:
- Потужність: 5 кВт
- Частота: 50 Гц
- Захист від перепадів та підвищень напруги
- Ефективний робочий діапазон від 160 до 260 В
Напруга: 220 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EtalonS-5.5 |
| Вхідні роз'єми | клеми |
| Вихідні роз'єми | клеми |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 330 В |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 130 V |
| Мoдель | EtalonS-5.5 5.5kW |
| Потужність, Вт | 5500 Вт |
| Відносна вологість | 40% ~ 80% |
| Відбиття значень вхідної/вихідної напруги | LCD дисплей |
| Під'єднання до мережі 220 В | клемна колодка |
| Запобіжник | 25 А |
| Розмір, мм | 640 х 320 х 125 мм |
| Рекомендоване застосування | для побутової техніки |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Країна виробництва | Україна |
| Температура довкілля | 1 ~ 40 °C |
| Тип | інверторний |
- Ціна: 40 209,75 ₴

