
Кулер до процесора Deepcool AK620 G2 Digital NYX Black (R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1)
- Немає в наявності
- Код: U1149956
4 587,35 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер до процесора Deepcool AK620 G2 Digital NYX Black (R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1)
Характеристики:
- Виробник: Deepcool
- Модель: AK620 G2 Digital NYX Black
- Артикул: R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1
- Для процесорів: INTEL; AMD
- Сокет: AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1156; 1200; 1700; 1851
- Тип системи охолодження: активна (кулер)
- Матеріал радіатора: алюміній
- Кількість вентиляторів: 2
- Діаметр вентиляторів: 120 мм
- Тип підшипників: гідродинамічний (FDB Bearing)
- Повітряний потік: 57.76 CFM
- Рівень шуму: 28.87 dB
- Роз'єми живлення: 4-pin
- Підсвічування: немає
- Розміри вентиляторів: 120 х 120 х 25 мм
- Вага: 1386 г
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Колір: чорний
- Склад: Київ
Стан: Нове
Кулер до процесора Deepcool AK620 G2 Digital NYX Black - ідеальний вибір для охолодження вашого комп'ютера. Завдяки двом вентиляторам діаметром 120 мм з гідродинамічним підшипником, цей кулер забезпечить ефективне охолодження вашого процесора.
Цей кулер підходить для процесорів INTEL та AMD, а також сумісний з рядом сокетів, включаючи AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700 та інші. Вага кулера складає 1386 грам, що робить його стабільним і надійним виконанням своїх функцій.
Не турбуйтеся за рівень шуму - з рівнем шуму на рівні лише 28.87 дБ цей кулер працює тихо і надійно. Крім того, вбудований гарантійний термін на цей кулер складає цілих 12 місяців.
Замовте кулер до процесора Deepcool AK620 G2 Digital NYX Black прямо зараз і насолоджуйтесь оптимальною температурою вашого комп'ютера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1386 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 159 |
| Артикул | R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1 |
| Повітряний потік | 57.76 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.78 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Додатково | 6 теплових труб + екран на радіаторі |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Мoдель | AK620 G2 Digital NYX Black |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір (загальний) | 127 x 144 x 159 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 125 x 115 x 153 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1200; 1700; 1851 |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 50000 час |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.19 А |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 28.87 dB |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.28 Вт |
- Ціна: 4 587,35 ₴


