
Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
- Готово до відправки
- Код: U0444097
1 127 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
Столик для ноутбука UFT S2 White (UFTS2white)
Столик для ноутбука UFT S2 White - це ідеальне рішення для комфортної роботи за комп'ютером. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він забезпечує надійну підтримку для вашого ноутбука.
Характеристики:
- Виробник: UFT
- Модель: S2 White
- Артикул: UFTS2white
- Тип: З пасивним охолодженням; Міні-столики; Для ноутбуків до 17'
- Сумісність: для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 "
- Метод охолоджування: без охолодження
- Вага: 2,8 кг
- Колір: білий
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 6
- Розмір столешні: 670 х 400 мм
- Максимальна висота: 600 мм
- Склад: Київ
Стан: Нове
Завдяки своїм компактним розмірам і легкості, столик UFT S2 White ідеально підходить для використання вдома, на роботі або під час подорожей. Придбайте його прямо зараз і насолоджуйтесь комфортом під час роботи з ноутбуком!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UFT |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Столик |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | UFTS2white |
| Гарантія, міс | 6 |
| Максимальна висота | 600 мм |
| Метод охолодження | без охолодження |
| Мoдель | S2 White |
| Розмір стільниці | 670 х 400 мм |
| Склад | Киев |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 17.3" |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 1 127 ₴
