влевовправо

Кулер до корпусу Arctic F12 PWM PST (ACFAN00200A)
- Немає в наявності
- Код: U0590068
288,65 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний вентилятор Arctic F12 PWM PST для ПК - потужний повітряний потік і високий статичний тиск при низькому рівні шуму. Підтримує управління методом ШІМ-модуляції і технологію PST. Має тривалий ресурс. Установка - корпус ПК, процесорний кулер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00200A |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1350RPM |
| Мoдель | F12 PWM PST |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 230RPM |
| Підсвітка | Немає |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 11.9 дБ |
- Ціна: 288,65 ₴




