
Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 500 APC (BK500EI)
- Немає в наявності
- Код: 10750
13 965,60 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
APC Back - UPS CS 500 (BK500EI) - пристрій батарейного резервування і захисту електроживлення для офісних комп'ютерів.
APC Back - UPS CS 500 (BK500EI) забезпечує краще співвідношення ціни і якості для захисту вашого бізнесу і офісних комп'ютерних систем. Він забезпечує батарейну підтримку що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання невеликої і середньої тривалості.
APC Back - UPS CS 500 (BK500EI) забезпечує краще співвідношення ціни і якості для захисту вашого бізнесу і офісних комп'ютерних систем. Він забезпечує батарейну підтримку що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання невеликої і середньої тривалості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 2.4 мин |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | BK500EI |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Вхідна напруга | 180 до 260 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс підключення | USB; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Маса, кг | 6.4 кг |
| Мoдель | Back-UPS CS 500 |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 91 х 165 х 284 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Індія |
| Також шукають | на 220 вольтів; 300 Вт |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 13 965,60 ₴
