
Кулер до процесора Xilence A404T Performance C (XC040)
- Готово до відправки
- Код: U0346822
1 085,60 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Кулер для процесора Xilence A404T Performance C (XC040)
Кулер A404T AMD з серії Перформанс C, призначений для потужних багатоядерних процесорів. Кулер виконаний в класичному баштовому дизайні, оснащений дуже потужними тепловими трубками і інноваційним розташуванням алюмінієвих ребер.
Дана конструкція сприяє більш легкому проходженню повітря через алюмінієві ребра, тим самим підтримуючи швидкість обертання 92 мм вентилятора на низьких оборотах. Прямий контакт між мідними трубками і процесором забезпечує рівномірну і ефективну передачу тепла.
Особливості:
Тихий і продуктивний 92 мм-вентилятор
Чотири 6 мм мідні трубки забезпечують максимальний тепловідвід
Дизайн алюмінієвих ребер забезпечує ефективне охолодження процесора і всіх прилеглих компонентів
Невеликий виступ вентилятора у верхній і нижній частині алюмінієвих ребер, дозволить уникнути нагрівання даних частин
Сумісний з усіма стандартними роз'ємами AMD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 306 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XC040 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Мoдель | A404TPerformanceC |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір (загальний) | 105×100×55 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | FM1; FM2; AM2+; AM2; FM2+; AM3+; AM3; AM4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 21.8 dB |
- Ціна: 1 085,60 ₴


