влевовправо

Кулер до процесора Noctua NH-U12A
- Готово до відправки
- Код: U0640131
6 036,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості й можливості:
- Найвища продуктивність за компактних габаритів
- Високий рівень сумісності з оперативною пам'яттю, платами розширення й невеликими корпусами
- Висока якість виготовлення, тихі вентилятори, преміальний комплект постачання, проста система кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1122 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NH-U12A |
| Гарантія, міс | 72 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 165 Вт |
| Мoдель | NH-U12A |
| Розмір (загальний) | 158 x 125 x 112 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | FM1; FM2; AM2+; AM2; FM2+; AM3+; AM4; 1150; 1151; 1155; 1156; 1700; 1851; 2011; 2066 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Поліпшення втулочної системи | SSO2-Bearing |
| Рівень шуму | 22.6 dB |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 6 036,35 ₴






