
Батарея до ДБЖ Merlion 12V - 100Ah (FT-12100)
- Готово до відправки
- Код: U0539225
10 899,70 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Merlion AGM FT-12100 - правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування.
Застосування:
- джерела безперебійного живлення
- сервери
- у телекомунікаціях і промобладнання;
- у системах резервного освітлення
- у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
- у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
- тип батареї - AGM
- напруга - 12 V
- ємність - 100 Ah
- максимальний зарядний струм - 30 A
- робоча температура, °С: +15...+50
- кількість циклів - 300
- рукоятки із пластику
- розміри (ДхШхВ) - 507 х 110 x 222 мм
- вага - 30.5 кг (Допуск ± 5,0%)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FT-12100 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | 12V - 100Ah |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 507 х 110 x 222 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 10 899,70 ₴
