
Батарея до ДБЖ Merlion 12V 100Ah (GP121000M8)
- Готово до відправки
- Код: U0129748
10 383,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Merlion AGM GP121000M8 12 V 100 Ah за розряджання до 30% приблизно 1300 циклів роботи. Використовується як джерело живлення в ДБЖ, сонячних системах, системах аварійного освітлення.
Особливості:
- завдяки рекомбінації газів не вимагає обслуговування
- високий циклічний і буферний режим роботи
- несприйнятливість до зовнішніх впливів
- легко переносить глибоке розряджання й без проблем відновлюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP121000M8 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | 12V 100Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | олив'яно-кислотна; AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 328 х 222 х 172 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип клем | М8 |
- Ціна: 10 383,35 ₴
