
Батарея до ДБЖ Europower 12В 100Ач (EP12-100M8)
- Готово до відправки
- Код: U0367096
9 939,45 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлена на основі технології AGM акумуляторна батарея Europower EP12-100M 8 виступає якісним джерелом з постачання різної слабкострумової техніки з робочим напругою 12 Вольт. При ємності 100 Ah така батарея знаходить своє успішне застосування в області відеоспостереження, охоронної і пожежної сигналізації, систем освітлення і так далі. При створенні моделі були використані тільки екологічні матеріали, що робить її більш ніж безпечною. Розміри:406x174x208 міліметрів. Вага дорівнює 26.5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EP12-100M8 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | 12В 100Ач |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Розмір | 406 x 174 x 208 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 9 939,45 ₴
