
Батарея до ДБЖ Merlion 12V-9Ah (GP1290F2)
- Готово до відправки
- Код: U0183941
903,90 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Батарея до ДБЖ Merlion 12V-9Ah (GP1290F2)
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
MERLION - це свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея з номінальною напругою відповідним заявленому. Також дана батарея характеризується низьким рівень саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї MERLION при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі. Батарея до ДБЖ Merlion 12V-9Ah - це високоякісне джерело живлення, розроблене відповідно до нових технологій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP1290F2 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 9 А·год |
| Мoдель | 12V-9Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 151 x 94 x 65 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип клем | F2 |
- Ціна: 903,90 ₴
