влевовправо

Стабілізатор PowerMaster SW-1000, 1000W (SW-100)
- Немає в наявності
- Код: U0979603
2 413,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги настінний релейний POWERMASTER SW-1000, 1000W, LED, 6 ступенів, 120-275V, 220±7%. Підходить для мереж з дуже низькою напругою. Рекомендується встановлювати з котельним обладнанням, малопотужною побутовою технікою.
Характеристики:
- номінальна потужність, Вт – 750
- номінальна потужність, ВА – 1000
- тип стабілізатора – релейний
- кількість фаз – 1
- точність стабілізації – 7%
- коефіцієнт потужності – 0.9
- нижній граничний поріг вхідної напруги, Вольт – 120
- верхній граничний поріг вхідної напруги, Вольт – 275
- вихідна напруга, Вольт – 220В ± 7%
- частота, Гц – 50
- робоча температура – 0...+40С
- вологість – 20-90%
- корпус – метал
- вага, кг – 3.1
Особливості:
- мікропроцесорне керування
- оновлена модифікація
- нова схемотехніка та алгоритм роботи "CROSS ZERO"
- автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту
- вбудований мережевий фільтр перешкод, датчик температури
- термозахист 65*C
- металевий корпус
- товар сертифікований та відповідає всім обов`язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SW-1000 |
| Вихідні роз'єми | 2 х Schuko |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість розеток | 1 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Мoдель | SW-1000, 1000W |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Відносна вологість | 20 - 90 % |
| Відбиття значень вхідної/вихідної напруги | светодиод |
| Під'єднання до мережі 220 В | вилка |
| Рекомендоване застосування | для холодильника; для котла; для побутової техніки; для комп'ютера |
| Склад | Киев |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура довкілля | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 8% |
- Ціна: 2 413,85 ₴

