
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-5Ah (GP450F1-B)
- Готово до відправки
- Код: U1116226
254,15 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-5Ah (GP450F1-B)
Опис товару
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-5Ah (GP450F1-B) - це нова батарея від виробника Merlion з артикулом GP450F1-B. Вона має напругу 4 В та ємність 5 Аг, призначена для використання у дизель-генераторах.
Характеристики товару:
- Виробник: Merlion
- Модель: 4V-5Ah
- Артикул: GP450F1-B
- Напруга: 4 В
- Ємність: 5 Аг
- Призначення: для ДБЖ
- Тип клем: F1
- Вага: 0.61 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Особливості: свинцево-кислотний
- Склад: Київ
Стан: Нове
Замовляйте батарею до ДБЖ Merlion 4V-5Ah (GP450F1-B) і будьте впевнені в надійності та якості продукції від українського виробника!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 4 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.61 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP450F1-B |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 5 А·год |
| Мoдель | 4V-5Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Розмір | 47 x 47 x 100 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип клем | F1 |
- Ціна: 254,15 ₴
