
Кулер до корпусу Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00275A)
- Немає в наявності
- Код: U0715813
803,85 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Корпусний 120-міліметровий ШІМ-вентилятор з оптимізованим тиском і вбудованим Y-кабелем. Виготовлений компанією Arctic і призначений для підтримки стабільної температури системи.
На відміну від стандартних корпусних вентиляторів діаметром 120 мм і товщиною 25 мм, P12 Slim PWM PST має монтажну глибину всього 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для збірок малого форм-фактора (SFF). Відповідні гвинти для кріплення до радіатора передбачені в комплекті.
Вентилятор забезпечує надзвичайно ефективне охолодження та хороший потік повітря — навіть із підвищеним опором повітря. Це робить P12 Slim PWM PST особливо придатним для використання на прихованих впускних отворах, пилових фільтрах, радіаторах і, як правило, у невеликих корпусах.
Особливості:
- низький шум при роботі;
- покращений термін служби;
- ШІМ керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Сумісність з моделлю | P12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00275A |
| Вага | 85 г |
| Повітряний потік | 42.1 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1.45 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100RPM |
| Мoдель | P12 Slim PWM PST |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Підсвітка | Немає |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Розмір | 120 х 120 х 15 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |
- Ціна: 803,85 ₴



