
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-0.6Ah (GP1135)
- Готово до відправки
- Код: U0591918
60,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-0.6Ah (GP1135)
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-0.6Ah (GP1135) є новим продуктом від виробника Merlion. Ця модель має артикул GP1135 і призначена для використання з джерелами безперебійного живлення.
Характеристики батареї до ДБЖ Merlion 4V-0.6Ah (GP1135)
- Ємність: 0.6 Аг
- Тип клем: клеми під паяння
- Розмір: 28 x 22 x 56 мм
- Вага: 0.063 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 3
- Склад: Київ
Напруга: 4 В
Батарея до ДБЖ Merlion 4V-0.6Ah (GP1135) відповідає всім потребам, пов'язаним з резервним живленням. Її компактний розмір і легка вага роблять її ідеальним варіантом для використання в будь-якому приміщенні. Клеми під паяння забезпечують надійне з'єднання.
Замовте батарею до ДБЖ Merlion 4V-0.6Ah (GP1135) вже сьогодні та отримайте надійне резервне живлення для своїх електронних пристроїв!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 4 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.063 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GP1135 |
| Гарантія, міс | 3 |
| Місткість | 0.6 Ач |
| Мoдель | 4V-0.6Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 28 x 22 x 56 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип клем | клеми під паяння |
- Ціна: 60,95 ₴
