Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Охолоджувальна підставка GamePro – це поєднання потужної системи охолодження забезпечує максимальне тепловідведення. Залізна сітка + пластиковий матеріал основи міцний та ідеальний у продуктивності розсіювання тепла. Вбудовані ніжки забезпечують розташування ноутбука під зручним кутом, а обмежувачі перешкоджають зісковзуванню. Підсвічування робить підставку не тільки ефективним гаджетом, але й стильним аксесуаром для геймерів. Завдяки підставці GamePro навіть тривалі ігрові баталії проходитимуть у зручності та без пошкодження та перегріву ноутбука. Нехай ваша гра проходить стильно та затишно. У комплекті йде тримач для телефону, який можна легко встановити по обидва боки підставки для максимального комфорту у використанні. Швидкість обертання вентиляторів з підсвічуванням можна відрегулювати або за бажанням вимкнути. Завдяки обмежувачам ноутбук не зісковзуватиме, а за допомогою прогумованих ніжок можна зафіксувати висоту підставки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.73 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CP413 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Метод охолодження | 2 вентилятори |
| Мoдель | CP413 |
| Особливості | USB Hub |
| Розмір | 345 x 250 x 28 мм |
| Склад | Киев |
| Сумісність | для ноутбуків із діагоналлю екрана до 16" |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 903,90 ₴



