
Кулер до корпусу Arctic F12 (5-Fan Pack) (ACFAN00248A)
- Немає в наявності
- Код: U0715806
844,10 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Arctic F12 — вентилятор для корпуса від відомого виробника, призначений для охолодження компонентів ПК. Працює зі швидкістю 1350 обертів за хвилину, забезпечуючи активний повітряний потік.
Виріб оснащений гідродинамічним підшипником із масляною капсулою, яка запобігає витоку мастила. Таким чином, цей підшипник працює так само тихо, як підшипник ковзання, але має значно вищий термін служби.
Інноваційний дизайн лопатей вентилятора покращує потік повітря та сприяє високоефективній вентиляції. Крильчатка була розроблена з акцентом на мінімізацію рівня шуму, але при цьому забезпечує бажаний потік повітря та тиск.
У комплект входить 5 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 107 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00248A |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 1 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 5 |
| Максимальна швидкість обертання | 1350RPM |
| Мoдель | F12 (5-Fan Pack) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Споживана потужність | 2.7 Вт |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 22.4 дБ |
- Ціна: 844,10 ₴


