
Батарея до ДБЖ AZBIST 12V 100 Ah Super GEL (ASGEL-121000M8)
- Готово до відправки
- Код: U0980534
10 021,10 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики:
- Напруга: 12 В
- Тип клем: М8
- Номінальна ємність: 100 A/год. при 20 годинному розряді до 1,8 В на елемент при 25 °C
- Внутрішній опір: 4,8 мОм
- Максимальний зарядний струм: 30 A
- Максимальний струм розряду 1200 А (5 секунд)
- Термін придатності: 12 років
- Вага: 31 кг (Допуск ± 5,0%)
- Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 при 25 °С
- Температурна компенсація: -20 мВ/°C
- Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 °С
- Температурна компенсація: -30 мВ/°C
- Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
Місткість акумуляторної батареї становить:
- при температурі: 25 °C – 100%
- при температурі: 0 °C – 80%
Діапазон робочих температур:
- розряд: -15 °C ~ +50 °C
- заряд: 0 °C ~ +40 °C
- зберігання: -15 °C ~ +40 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AZBIST |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ASGEL-121000M8 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | 12V 100 Ah Super GEL |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | гелева |
| Розмір | 329 x 172 x 215 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | М8 |
- Ціна: 10 021,10 ₴
