влевовправо

Пристрій безперебійного живлення TECNOWARE EVO DSP PLUS 3600VA (FGCEDP3602RTIEC)
- Готово до відправки
- Код: U0744507
44 417,60 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повний захист від блекауту, коливань напруги (перенапруги та зниження напруги), блискавки (з розрядником), коливань частоти, стрибків, гармонік, спотворень напруги.
Рекомендується для центрів обробки даних, локальних мереж (LAN), електромедичних, промислових процесів, віртуальних серверів, пелетних печей, термокамінів, котлів для опалення будинку.
Особливості:
- Конвертований формат (стійка 19" або вежа) з регульованим дисплеєм
- Гаряча заміна батарей
- Інтелектуальний слот для SNMP-карти
- Технологія On-Line подвійного перетворення без трансформатора (VFI-SS-111)
- Активна схема PFC (0. 99)
- Сумісність з генераторною установкою
- Система заряджання батарей керується мікропроцесором
- Статичний байпас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecnoware |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 10-30 хв |
| Акумуляторна батарейка | зовнішня (опція) |
| Артикул | FGCEDP3602RTIEC |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 6 |
| Вхідна напруга | 175-300 В |
| Гарантія, міс | 6 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | USB; SmartSlot; RS-232 |
| Кількість IEC розеток, шт. | 8 |
| Кількість АКБ | 6 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13; 1 x IEC 320 C19 |
| Маса, кг | 29 кг |
| Мoдель | EVO DSP PLUS 3600VA |
| Потужність, ВА | 3600 В*А |
| Потужність, Вт | 3240 Вт |
| Призначення | для котлів; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 630 х 438 х 88 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також | ібп для котла |
| Також шукають | для насосів опалення; потужні; для котла з зовнішнім акумулятором; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | монтований у стійку; класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 44 417,60 ₴


