
Батарея до ДБЖ Frime 12В 7.5 Аг (FB7.5-12)
- Готово до відправки
- Код: U0152053
732,55 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Батарея до ДБЖ Frime 12В 7.5 Аг (FB 7.5-12)
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
Батарея до ДБЖ Frime 12В 7.5 Аг (FB7.5-12) - це свинцево-кислотна, не обслуговуюча батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 7.5 Аг. Також дана батарея характеризується низьким рівень саморозряду.
Призначення батареї до ДБЖ Frime 12В 7.5 Аг: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GS1275 |
| Гарантія, міс | 6 |
| Місткість | 7.5 А·год |
| Мoдель | 12В 7.5 Ач |
| Призначення | для ДБЖ |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Тайвань |
- Ціна: 732,55 ₴
