влевовправо

Батарея до ДБЖ Ritar GEL DG12-150, 12V-150Ah (DG12-150)
- Готово до відправки
- Код: U0781392
16 689,95 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гелева батарея серії DG (Deep cycle Gel) – це акумуляторна батарея, призначена для частих циклічних зарядок і розрядок в екстремальних умовах. Підходить для сонячних і вітрових електростанцій, ДБЖ, телекомунікаційних систем, систем електропостачання, систем управління, електротранспорту тощо. Зроблені за класичною технологією з використанням гелевого електроліту.
Особливості:
- Низька швидкість саморозряду
- Широкий діапазон робочих температур
- Високий рівень відновлення після глибокого розряду при частому використанні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DG12-150 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 150 А·год |
| Мoдель | GEL DG12-150, 12V-150Ah |
| Призначення | універсальні для ДБЖ |
| Особливості | гелева; олив'яно-кислотна; DG (Deep cycle Gel) |
| Розмір | 483 х 170 х 241 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | F12 |
- Ціна: 16 689,95 ₴

