
Батарея до ДБЖ Ritar GEL DG12-40 12V- 40.0Ah (DG12-40)
- Готово до відправки
- Код: U0363217
6 656,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея до ДБЖ Ritar GEL DG12-40 12V- 40.0Ah (DG12-40)
Батарея до ДБЖ Ritar GEL DG12-40 12V- 40.0Ah (DG12-40)
Ця нова батарея від виробника Ritar з моделлю GEL DG12-40 має напругу 12 В та ємність 40 Аг. Вона має універсальне призначення та підходить для використання з різними пристроями.
Характеристики:
- Артикул: DG12-40
- Тип клем: F11 (M6)
- Розмір: 198 х 166 х 169 мм
- Вага: 13,2 кг
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
- Особливості: гелева
- Склад: Київ
Модель: GEL DG12-40
Ця батарея також шукається як гелева батарея, що підкреслює її особливості та переваги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DG12-40 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 40 А·год |
| Мoдель | GEL DG12-40 12V- 40.0Ah |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | гелева |
| Розмір | 198 х 166 х 169 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | гелеві |
| Тип клем | F11 (M6) |
- Ціна: 6 656,20 ₴
