
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PL
- Готово до відправки
- Код: U1157739
6 273,25 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Пристрій безперебійного живлення GEAR 2000VA LED plastic RJ45+USB (GU-2000PL) - це надійний і ефективний пристрій, який забезпечує постійне живлення електронних пристроїв навіть під час вимкнення основного джерела енергії. Цей пристрій має потужність 2000VA, що дозволяє підключати до нього багато різних пристроїв.
Пристрій оснащений LED-дисплеєм, що дозволяє вам легко контролювати стан живлення. Також наявні роз'єми RJ45 та USB для зручного підключення комп'ютерної техніки. Корпус пристрою виготовлений з міцного пластику, що забезпечує його довговічність і надійність.
Завдяки цьому пристрою, ви можете бути впевнені у безперебійному функціонуванні вашого обладнання, навіть у разі перебоїв у постачанні електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | до 20 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | GU-2000PL |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Маса, кг | 14 кг |
| Мoдель | GU-2000PL |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Призначення | для побутової техніки; для ноутбуків; для холодильників; для домашніх ПК; для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 380 x 230 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому; на 220 вольтів |
| Тип вироби | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |
- Ціна: 6 273,25 ₴


