влевовправо

Рюкзак для ноутбука ASUS 18" ROG Archer Ergoair BP3800 (90XB09H0-BBP000)
- Готово до відправки
- Код: U1141005
10 866,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ASUS ROG Archer Ergoair BP3800 18 (90XB09H0-BBP000) – ігровий рюкзак
Надійний рюкзак для геймерів та мандрівників з місткістю 32 л, що дозволяє легко переносити всі необхідні речі. Спеціальна EVA-піна у спинці та на плечових лямках забезпечує комфорт навіть під час тривалого носіння. Основний відсік можна розділити за допомогою блискавок, щоб зручно розмістити техніку та аксесуари, а унікальний ізольований відсік зберігатиме їжу та напої холодними до 6 годин.
Особливості:
- Підтримка для спини та плечей із товстою EVA-піною та м’якою Lycra-оббивкою
- Містить ноутбуки до 18"
- Водовідштовхувальний матеріал
- Модульні відсіки для організації речей
- Знімні лямки та поясний ремінь
- Легкий та зручний для подорожей
- Надійні блискавки YKK
- Технічні характеристики:
- Колір: Чорний
- Матеріал: Нейлон
- Розміри: 54 × 35 × 21 см
- Розмір відсіку для ноутбука: 39,9 × 29,4 × 3,08 см
- Вага: 1,63 кг
Комплектація:
- Рюкзак
- Керівництво та гарантійний буклет
- Знімний плечовий ремінь
- Захисний чохол від дощу
- Модульна сумка для аксесуарів
- Знімний поясний ремінь
- Знімна маленька сумка-підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90XB09H0-BBP000 |
| Вага | 1.63 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 399 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 294 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 18" ROG Archer Ergoair BP3800 |
| Особливості | водовідштовхувальний матеріал; знімні лямки |
| Розміри загальні | 54 х 35 х 21 см |
| Рекомендований розмір ноутбука | 18" |
| Склад | Киев |
| Спинка | м'яка |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 10 866,35 ₴


