
Батарея до ДБЖ Ritar AGM RT655, 6V-5Ah (RT655)
- Готово до відправки
- Код: U0285713
348,45 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом, завдяки якому, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. RITAR ― це свинцево-кислотна, необслуговувана батарея з номінальною напругою відповідною заявленому. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї RITAR при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Напруга | 6 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RT655 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 5.5 А·год |
| Мoдель | AGM RT655, 6V-5.5Ah |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 70 х 47 х 100 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | AGM |
| Тип клем | F1 |
- Ціна: 348,45 ₴
