
Батарея до ДБЖ Ritar CARBON RITAR DC12-100C (DC12-100C)
- Готово до відправки
- Код: U0301712
14 755,65 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом. Завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
Ritar CARBON RITAR DC12-100C (DC12-100C) ― це свинцево-кислотна, необслуговувана батарея з номінальною напругою, що відповідає заявленому. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду.
Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту.
Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї RITAR при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Ritar — це великий китайський виробник акумуляторів, який швидко розвивається.
Головною особливістю акумулятора Ritar є високий рівень надійності і якості. Герметична конструкція, посилені решітки, низький тиск в клапанній системі, низький саморозряд і звичайно ж тривалий термін експлуатації — ці умови підходять для прямого призначення пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DC12-100C |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | CARBON RITAR DC12-100C |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Розмір | 328 х 222 х 172 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
- Ціна: 14 755,65 ₴
