влевовправо

Кулер до корпусу Xilence XPF120.W.ARGB (XF064)
- Готово до відправки
- Код: U0602728
457,70 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий 120-мм корпусний вентилятор Performance A+ ARGB пропонує рішення для повітряного охолодження і водночас дає змогу ідеально налаштувати підсвітку всередині ПК. Корпусний вентилятор обладнаний 9 лопатями білого кольору, центральна частина пристрою обладнана 4 окремими вмонтованими в каркас ARGB-світлодіодами, які випромінюють яскраве багатобарвне світло. Регулювання колірної гами можливе через материнську плату, яка має бути обладнана 3PIN ARGB M/B роз'ємом.
Також наявне регулювання обертів вентилятора (PWM), що дає змогу поєднувати високий рівень ефективності охолодження та низький рівень шуму.
Особливості:
- Стильний дизайн
- Оптимальна потужність у будь-якій ситуації
- Гідродинамічний підшипник
- Чорний корпус із вбудованими в каркас світлодіодами
- Oптимізовані лопаті для створення повітряного потоку
- LED-ефект із сімома різними варіантами кольорів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XF064 |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Мoдель | XPF120.W.ARGB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Підсвітка | різнобарвна |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin; 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 32.5 дБ |
- Ціна: 457,70 ₴

