влевовправо

Кулер до процесора Xilence A250PWM (XC035)
- Готово до відправки
- Код: U0291888
506 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер для процесора Xilence A250PWM (XC035)
Кулер A250 PWM поєднує найкращу ефективність охолодження з низьким рівнем шуму. Цілісний алюмінієвий радіатор разом з керованим 92мм вентилятором відводять тепло безшумно і ефективно. Кулер призначений для всіх актуальних AMD сокетов (AM2 / AM2 + / AM3 / AM3 + / AM4 / FM1 / FM2 / FM2 +). Завдяки системі Easy-Clip кулер дуже простий у використанні і монтажі.
Особливості: тихий PWM керований 92мм вентилятор. Легкий алюмінієвий радіатор. Термопаста в комплекті. Призначений для сокета AMD FM1 / AM4 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2 / 940 + / 939 + / 754.
Компанія Xilence Technology була утворена в 2003 році. Дане німецько-китайське підприємство виробляє аксесуари і комплектуючі для настільних комп'ютерів і ноутбуків.
Асортимент продукції, що випускається під торговою маркою Xilence, складається з блоків живлення і систем охолодження комп'ютерів і ноутбуків, модулів пам'яті, жорстких дисків, графічних адаптерів та інших пристроїв. У сфері виробництва систем для зниження шуму і охолодження компанія є справжнім професіоналом.
Розробникам і інженерам підприємства за допомогою виготовлення першокласних комплектуючих вдалося значно збільшити енергоеффектівен комп'ютера і знизити рівень виробленого комп'ютером шуму. Науково-дослідні центри та центри контролю якості Xilence Technology розташовані на території Німеччини.
Виробником відкриті дочірні підприємства в Китаї і на Тайвані. Міжнародна корпорація Xilence - це найбільша компанія, яка блискавично реагує на найменші зміни IT-ринку.
За рахунок цього, навіть найдосвідченіший і вимогливий користувач комп'ютера завжди залишається задоволеним якістю та функціональністю продукції під торговою маркою Xilence.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 275 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A250PWM (XC035) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2800 об./хв |
| Мoдель | A250PWM (XC035) |
| Розмір (загальний) | 105 x 95 x 69 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | FM1; AM2+; AM2; AM3+; AM3; AM4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 32 dB |
- Ціна: 506 ₴

