влевовправо

Кулер до корпусу Titan TFD-6010HH12C
- Готово до відправки
- Код: U0886856
240,35 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Titan TFD-6010HH12C
Кулер до корпусу Titan TFD-6010HH12C - це новий продукт від виробника Titan. Він має модельний номер TFD-6010HH12C і артикул TFD-6010HH12C. Цей кулер оснащений одним вентилятором діаметром 60 мм, який забезпечує повітряний потік до 20.18 CFM.
Характеристики кулера:
- Кількість вентиляторів: 1
- Діаметр вентиляторів: 60 мм
- Максимальна швидкість обертання: 4800RPM
- Рівень шуму: 36 дБ
- Повітряний потік: 20.18 CFM
- Напруга живлення вентиляторів: 12 В
- Розмір: 60 х 60 х 10 мм
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 12
- Підсвічування: немає
- Колір: чорний
- Склад: Київ
Стан: Нове
Цей кулер виготовлений в Китаї і має гарантію на 12 місяців. Він прекрасно підходить для використання в корпусах з обмеженим простором завдяки своїм компактним розмірам. Кулер Titan TFD-6010HH12C допоможе забезпечити ефективне охолодження вашого комп'ютера без надмірного шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TFD-6010HH12C |
| Повітряний потік | 20.18 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4800RPM |
| Мoдель | TFD-6010HH12C |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | Немає |
| Розмір | 60 х 60 х 10 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Рівень шуму | 36 дБ |
- Ціна: 240,35 ₴

