
Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" black (8252Black)
- Готово до відправки
- Код: U1084406
1 386,90 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Сумка для ноутбука з базової колекції Central була спеціально створена для зайнятих професіоналів і студентів. Вона втілює в собі вишуканість і функціональність — дві визначальні риси нашого бренду.
Підходить як для подорожей на далекі відстані, так і для повсякденного використання, виготовлена з високоякісних матеріалів і має широкий набір функцій, що дозволяє вам завжди бути в повній готовності.
Особливості:
-
Багатофункціональна сумка для ноутбуків до 17.3"
-
Виготовлена з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для захисту ноутбука від випадкових ударів, подряпин, а також від пилу й вологи
-
Має два відділення на блискавці:
• відділення для ноутбука 17.3"
• об'ємне відділення для аксесуарів, документів та необхідних речей для поїздки -
Додаткові передня та задня кишені на блискавці для аксесуарів, зарядного пристрою, візиток, ручок, смартфона, документів
-
Ручки для транспортування сумки в руках
-
Регульований, знімний плечовий ремінь з м’якою накладкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8252Black |
| Вага | 0.88 кг |
| Зовнішні розміри | 450 x 310 x 110 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатковий бічний захист | потовщені стінки |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Мoдель | 17.3" 8252 black |
| Особливості | знімний плечовий ремінь; відділення для аксесуарів; м'який плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 17.3" |
| Склад | Киев |
| Спосіб закриття | молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
- Ціна: 1 386,90 ₴


