
Кулер до корпусу Xilence XPF40.W
- Готово до відправки
- Код: U0066884
95,45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ефективне охолодження корпусу комп'ютера має важливе значення, так як в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, часто званих кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі і здійснює вдув повітря ззовні в корпус, другий вентилятор, розташований вгорі задній панелі видуває нагріте повітря з корпусу. Залежно від своїх вимог користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу.
Xilence XPF40.W характеризується приємним рівнем шуму. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало шуму в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу і охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніше компоненти, тим стабільніше робота комп'ютера.
Xilence XPF40.W характеризується приємним рівнем шуму. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало шуму в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу і охолодження центрального процесора йдуть рука об руку. Чим краще вентиляція корпусу, тим холодніше компоненти, тим стабільніше робота комп'ютера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XPF40.W |
| Вага | 16 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 4500RPM |
| Мoдель | XPF40.W |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 40 х 40 х 10 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму приєднання | 3-pin |
| Рівень шуму | 26 дБ |
- Ціна: 95,45 ₴
