влевовправо

Кулер до процесора Xilence I250PWM (XC032)
- Готово до відправки
- Код: U0291886
469,20 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер для процесора Xilence I250PWM (XC032) - безшумний компонент комплектуючого обладнання, призваний знизити температуру апаратної частини потужного процесора. Дана модель сумісна з більшістю сокетов, серед яких присутні LGA 1 150, LGA 1151, LGA 1155 і інші. Радіатор представленої техніки володіє потужністю, що розсіюється 95 Вт. Вентилятор підключається за допомогою роз'єму 4-pin і має габарити 92x92 мм. Його швидкість обертання регулюється автоматично в діапазоні від 800 до 2500 оборотів в хвилину.
Основа і радіатор Xilence I250 PWM виготовлені з міцного термостійкого алюмінію. У процесі свого функціонування пристрій видає мінімум звуків, його практично нечутно, адже максимальний рівень шуму становить 26.4 дБ. Показник максимального повітряного потоку досягає 44.25 CFM. Пристрій поставляється з уже нанесеною на поверхню підстави термопастой. Конструкція даної моделі передбачає гідродинамічний підшипник.
Компанія Xilence Technology була утворена в 2003 році. Дане німецько-китайське підприємство виробляє аксесуари і комплектуючі для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Асортимент продукції, що випускається під торговою маркою Xilence, складається з блоків живлення і систем охолодження комп'ютерів і ноутбуків, модулів пам'яті, жорстких дисків, графічних адаптерів та інших пристроїв. У сфері виробництва систем для зниження шуму і охолодження компанія є справжнім професіоналом.
Розробникам і інженерам підприємства за допомогою виготовлення першокласних комплектуючих вдалося значно збільшити енергоеффектівен комп'ютера і знизити рівень виробленого комп'ютером шуму. Науково-дослідні центри та центри контролю якості Xilence Technology розташовані на території Німеччини. Виробником відкриті дочірні підприємства в Китаї і на Тайвані. Міжнародна корпорація Xilence - це найбільша компанія, яка блискавично реагує на найменші зміни IT-ринку. За рахунок цього, навіть найдосвідченіший і вимогливий користувач комп'ютера завжди залишається задоволеним якістю та функціональністю продукції під торговою маркою Xilence.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 326 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | I250PWM (XC032) |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процесорів | INTEL |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертання | 2500 об/хв |
| Мoдель | I250PWM (XC032) |
| Розмір (загальний) | 95 x 95 x 70 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Склад | Киев |
| Сокет | 1150; 1155; 1156 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Рівень шуму | 26.4 dB |
- Ціна: 469,20 ₴


