влевовправо

Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST CO (ACFAN00121A)
- Немає в наявності
- Код: U0389511
576,15 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки широкому діапазону регулювання й технології PWM Sharing (PST), швидкість вентилятора P12 PWM PST CO можна контролювати синхронно з усіма іншими вентиляторами разом. Це мінімізує шум і гарантує максимальну ефективність охолодження в разі потреби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для корпусу |
| Сумісність з моделлю | P12 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ACFAN00121A |
| Повітряний потік | 56.3 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.2 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Мoдель | P12 PWM PST CO |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 200RPM |
| Споживаний струм | 0.08 А |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипника | 2 кулькопідшипники (2 підшипники кочення) |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
- Ціна: 576,15 ₴


