
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 10000 TGB (10122125)
- Готово до відправки
- Код: U0773905
140 527,70 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
Серія ДБЖ VFI забезпечує захист живлення систем із справжнім безперервним подвійним перетворенням для серверів, мереж телефонії та передачі даних, медичного обладнання та промислових систем.
Конструкція ДБЖ серії VFI дозволяє розміщувати їх як звичайним способом - горизонтально або вертикально, так і змонтувавши серверну стійку за допомогою додаткового комплекту Rack Kit. Пристрої даної серії обладнані автоматичним регулюванням вихідного рівня (AVR) з компенсацією зниженої та підвищеної напруги, завдяки чому забезпечують стабільну вихідну напругу, навіть якщо напруга на вході змінюється у широкому діапазоні.
Пристрої серії VFI оснащені графічним LCD-дисплеєм, вбудованим у передню панель ДБЖ. На дисплеї відображається докладна інформація про стан системи, а також значення ключових параметрів. Крім дисплея на передній панелі розташовані навігаційні клавіші, які спрощують та прискорюють налаштування ДБЖ.
ДБЖ серії VFI поставляються зі спеціалізованим ПЗ WinPower, яке призначене для управління безпечним завершенням роботи системи у разі порушення мережного електропостачання. Крім того, це програмне забезпечення пропонує функції віддаленого моніторингу, сповіщення про стан системи, а також доступ до журналів подій та станів ДБЖ. ПЗ доступне у версіях для Windows, Mac, Linux та Unix.
Особливості: Ви можете підключати зовнішні акумуляторні блоки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоін. робота під час max навантаження | 2 хв |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 10122125 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 16 |
| Вхідна напруга | 160 до 276 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | SmartSlot; RS-232 |
| Кількість АКБ | 16 |
| Кількість розеток | клемне під'єднання |
| Маса, кг | 60.3 кг |
| Мoдель | VFI 10000 TGB |
| Потужність, ВА | 10000 В*А |
| Потужність, Вт | 10000 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 452 x 225 x 589 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні; 10 кВт; на 220 вольтів |
| Тип вироби | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 140 527,70 ₴


