
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 10000 AT 9000W (10122249)
- Немає в наявності
- Код: U0939460
109 543,25 ₴
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
PowerWalker VFI AT — це онлайн-серія ДБЖ із технологією подвійного перетворення, розроблена для комерційних застосувань, щоб захистити ваше критично важливе обладнання. Широкий діапазон вхідної напруги і частоти дозволяє працювати в нестабільних мережах. Він забезпечує підключення зовнішніх акумуляторів, генератора, EPO (аварійне вимкнення живлення) або ROO (дистанційне ввімкнення/вимкнення). Незважаючи на професійне застосування, серія VFI AT відрізняється високою ефективністю (92%) і простотою в експлуатації.
Широкий вибір додаткових аксесуарів, таких як зовнішні акумуляторні блоки та комунікаційні карти, розширює функціональність ДБЖ і забезпечує тривалий час резервного живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | вбудована |
| Артикул | 10122249 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 20 |
| Вхідна напруга | 176-300 В |
| Гарантія, міс | 24 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Інтерфейс підключення | SmartSlot |
| Кількість АКБ | 20 |
| Кількість розеток | клемне під'єднання |
| Маса, кг | 75.5 кг |
| Мoдель | VFI 10000 AT 9000W |
| Потужність, ВА | 10000 В*А |
| Потужність, Вт | 9000 Вт |
| Призначення | для мережевого обладнання; для робочих станцій; для серверних стійок |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 196 x 412 x 702 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
- Ціна: 109 543,25 ₴


