влевовправо

Кулер до корпусу Deepcool AK620 Digital SE
- Готово до відправки
- Код: U1107802
3 548,90 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулер до корпусу Deepcool AK620 Digital SE
Deepcool AK620 Digital SE: ефективний кулер для вашого корпусу
Стан: Нове
Виробник: Deepcool
Модель: AK620 Digital SE
Артикул: AK620 Digital SE
Країна виробництва: Китай
Гарантія, міс: 12
Склад: Київ
Опис товару:
Кулер до корпусу Deepcool AK620 Digital SE - це надійне рішення для охолодження вашого комп'ютера. Він забезпечить оптимальну температуру працюючих компонентів, що дозволить уникнути перегріву і зберегти їх ефективність.
Особливості:
- Сумісність з багатьма моделями корпусів
- Простий монтаж
- Тиха робота
Ефективне охолодження
Купуйте кулер Deepcool AK620 Digital SE вже сьогодні і переконайтеся в його якості!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AK620 Digital SE |
| Вага | 1845 г |
| Повітряний потік | 68.99 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | INTEL; AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 1850 об/хв |
| Максимальний TDP | 260 Вт |
| Мoдель | AK620 Digital SE |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір (загальний) | 129 х 138 х 161 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM; 4-pin |
| Склад | Киев |
| Сокет | AM4; AM5; 1150; 1151; 1155; 1200; 1700; 1851 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Керування швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 28 dB |
- Ціна: 3 548,90 ₴


