
Батарея до ДБЖ Merlion 6-DZM-100, 12V 100Ah (6-DZM-100)
- Готово до відправки
- Код: U0827640
13 923,05 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-100 - надійна, невід'ємна частина складської техніки, (навантажувачі, візки, штабелери), безперебійників, катерів, човнів, електро-велосипедів, електровізочків, електромобілів, іграшок, електричних скутерів тощо. Акумулятор забезпечує безперервну роботу цієї техніки.
Переваги:
- низький саморозряд
- герметичний корпус з ABS пластику, можна нахиляти АКБ під кутом 60 градусів
- швидка зарядка
Технічні характеристики:
- Кількість елементів: 6
- Напруга: 12 В
- Номінальна ємність: 100 Аг
- Тип клем: М8
- Максимальний зарядний струм: 20 A
- Ресурс 400 циклів
- Матеріал корпусу: ABS пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6-DZM-100 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 100 А·год |
| Мoдель | 6-DZM-100, 12V 100Ah |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Розмір | 330 x 175 x 220 мм |
| Склад | Киев |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип клем | М8 |
- Ціна: 13 923,05 ₴
