влевовправо

Відеокарта MSI GeForce RTX5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE (RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE)
- Немає в наявності
- Код: U1006836
80 498,85 ₴
0 (800) 33-23-40
Магазин
- +380 (63) 463-79-68Консультант
- +380 (73) 463-79-69СЕРВІС / МАЙСТЕР
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відеокарта MSI GeForce RTX5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE (RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE)
Відеокарта MSI GeForce RTX5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE є ідеальним вибором для геймерів, які шукають потужну та надійну графічну карту. Завдяки високим характеристикам та сучасній технології, ця відеокарта забезпечить вам неперевершений ігровий досвід.
Основні характеристики:
- Виробник: MSI
- Модель: GeForce RTX5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE
- Артикул: RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE
- Сімейство графіки: NVIDIA
- Форм-фактор: стандартна
- Призначення: ігрова
Стан: Нове
Технічні характеристики:
- Інтерфейс: PCI-Express 5.0
- Об'єм вбудованої пам'яті: 16 ГБ
- Тип пам'яті: GDDR7
- Розрядність шини пам'яті: 256 Bit
- Частота пам'яті: 30000 MHz
- Максимальне число дисплеїв: 4
- Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320
- Роз'єми: 3 x DisplayPort 2.1a; 1 x HDMI 2.1b
- Тип системи охолодження: активний
- Вид охолодження: кулер; радіатор
- Роз'єми додаткового живлення: 16 pin
- Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення: 850 Вт
- Версія DirectX: 12 Ultimate
- Версія OpenGL: 4.6
- Розміри: 338 x 140 x 50 мм
Графічний чіп: GeForce RTX 5080
Додаткові характеристики:
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія, міс: 36
- Сумісність з HDCP: так
- Кількість вентиляторів: 3 шт
- (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу: 3 slot
- (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки: Немає
- (Збірка) Довжина відеокарти, мм: 338
- Вага: 1362 г
- Склад: Київ
Також шукають: для стриму; RTX; для рендерингу; для Counter-Strike 2; для GTA 5
Замовляйте відеокарту MSI GeForce RTX5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE за вигідною ціною та насолоджуйтеся неперевершеним геймплеєм улюблених ігор. Ця відеокарта стане надійним партнером у вашому геймінговому шляху!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Довжина відеокарти, мм | 338 |
| (Збірка) Кількість слотів корпусу, що займаються | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Артикул | RTX 5080 16G GAMING TRIO OC WHITE |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вага | 1362 г |
| Тип охолодження | кулер; радіатор |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічний чип | GeForce RTX 5080 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 850 Вт |
| Мoдель | GeForce RTX5080 16GB GAMING TRIO OC WHITE |
| Призначення | ігрова |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Розміри | 338 x 140 x 50 мм |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми | 3 x DisplayPort 2.1a; 1 x HDMI 2.1b |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Родина графіки | NVIDIA |
| Склад | Киев |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для стрима; RTX; для рендерингу; для майнінгу; для Counter-Strike 2; DLSS 4; для GTA 5 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Тип системи охолодження | активний |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота пам'яті | 30000 MHz |
- Ціна: 80 498,85 ₴


